O szkole Kotonoha

O nas

Nasz cel to: uczyć języka japońskiego w wesołej atmosferze, w sposób zrozumiały, treściwie oraz tanio.

Aby wszyscy nasi uczniowie byli w pełni zadowoleni, obiecujemy spełnić siedem poniższych warunków.

Nasza siedziba mieści się na ul. Jasnej 1 w Domu pod Orłami, mniej więcej w połowie drogi między stacją metra Centrum i stacją metra Świętokrzyska.

Jasna

Co nas wyróżnia?

Opiekuje się Państwem zespół profesjonalnych lektorów.

Wszystkich lektorów w szkole KOTONOHA cechuje prawdziwa pasja i zamiłowanie do pracy. Każdy z nich to niepowtarzalna osobowość. Nieprzerwanie pracują nad ulepszaniem swojego warsztatu, aby każde zajęcia były doskonałe.

Wszyscy polscy lektorzy posiadają certyfikat znajomości języka japońskiego (Nihongo Nouryoku Shiken) na najwyższym poziomie 1 i są po pobytach w Japonii.

Wszyscy lektorzy zostali przeszkoleni, mają doświadczenie. Profesjonalnie i odpowiedzialnie pomogą Państwu w nauce języka japońskiego.

Intensywne i treściwe zajęcia.

Zajęcia kursu Podstawowego w szkole KOTONOHA to 2 spotkania tygodniowo po 1.5 albo 2 godziny zegarowe. Dzięki intensywnym i treściwym zajęciom, w ciągu jednego roku szkolnego (około 9 miesięcy) można nauczyć się w szybkim tempie.

W rezultacie, po ukończeniu kursu Podstawowego 1 znajomość języka japońskiego będzie wystarczająca do zdania egzaminu na poziomie N5, a po ukończeniu kursu Podstawowego 2 - do zdania egzaminu na poziomie N4, na certyfikat języka japońskiego (Nihongo Nouryoku Shiken).

Ciekawe zajęcia integracyjne.

Poza lekcjami szkolnymi, organizujemy różne eventy, takie jak karaoke, wyjście do muzeum czy też spotkania w kinie na filmy japońskiej produkcji. W ciepłe dni chętnie spotkamy się na Polach Mokotowskich, idziemy nad Wisłę, albo wybieramy się na bardziej sportowe spotkania takie jak paintball, mecze piłki nożnej i spływy kajakowe. Dbamy o to, abyśmy mogli nie tylko spotkać się na zajęciach, ale również poznać innych kursantów i dyskutować wiele różnych tematów, nie tylko związanych z nauką.

Na naszych wyjściach uczniowie mają szansę lepiej się nawzajem poznać i wymienić się doświadczeniami związanymi z nauką, pracą, czy też poopowiadać o planach na przyszłość i wycieczkach do Japonii. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły, gdzie nie tylko przykładamy się do nauki, ale także dbamy o dobrą zabawę.

GridArt 20230423 173428759

(Spacer po Kampinoskim Parku Narodowym 2023)

Na pewno znajdą Państwo kurs idealnie pasujący do własnych potrzeb.

KOTONOHA przygotowała różne kursy dopasowane do potrzeb i stylu życia kursantów.

Dla osób, które chcą uczyć się szybko mamy kurs standardowy, a dla osób, które wolą uczyć się powoli - kurs "Bez pośpiechu". Osobom, które chcą uczyć się wspólnie ze znajomymi polecamy zajęcia grupowe, a osobom, które wolą uczyć się same - lekcje indywidualne.

Mamy grupę dla dzieci w wieku 7-13 lat, w której uczymy języka japońskiego poprzez zabawę. Organizujemy też zajęcia przygotowujące do Egzaminu na certyfikat języka japońskiego (Nihongo Nouryku Shiken).

Kursy standardowe organizowane są na wielu poziomach, więc zarówno osoby pragnące rozpocząć naukę od zera jak i te, które już uczyły się języka japońskiego, na pewno znajdą kurs odpowiedni dla siebie.

Staranne i troskliwe wsparcie.

Lektor prowadzący wyczerpująco odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, które pojawią się w trakcie nauki. Osoby nieobecne na zajęciach otrzymują materiały pocztą elektroniczną, a jeśli zajdzie potrzeba - przeprowadzamy zajęcia uzupełniające.

W ten sposób, już na początkowym etapie usuwamy wszelkie przeszkody, które często pojawiają się podczas nauki języka obcego, aby stworzyć kursantom warunki umożliwiające kontynuowanie nauki.

Osobom, które już uczyły się języka japońskiego, ale nie są pewne swojego poziomu znajomości języka, oferujemy bezpłatną ocenę.

Niskie ceny. Przejrzysty system opłat.

Naszym najważniejszym celem jest opanowanie języka japońskiego przez naszych kursantów. I dlatego, żeby ułatwić kontynuowanie nauki, opłatę za zajęcia ustaliliśmy możliwie najniższą.

Cena jednej godziny zajęć (jedna godzina to u nas 60 minut, a nie 45) jest niższa niż w innych szkołach.

Ponieważ jednostką kalkulacji opłaty jest godzina zajęć a nie miesiąc, nie pojawiają się różnice w liczbie godzin w zależności od trymestru.

20221205_170955_3.jpg(Wspólne wyjście na kibicowanie Mundialu 2022)

Kotonoha

Miejsce prowadzenia zajęć: