Aktualności

Wywiad z Panem Mateuszem Urbanowiczem

Niedawno w naszej szkole odbyło się spotkanie ze słynnym rysownikiem Panem Mateuszem Urbanowiczem, który na co dzień mieszka w Japonii. Dotychczas Pan Mateusz brał udział w różnych projektach, na przykład współpracował przy tworzeniu filmu pt. "Twoje imię" z japońskim reżyserem filmowym i animatorem Makoto Shinkaiem. 
 
Jest autorem licznych albumów i komiksów, w których dzieli się z odbiorcą zapierającymi dech w piersiach akwarelami, przedstawiającymi malownicze krajobrazy Japonii. Jego prace można było oglądać na wystawach nie tylko w Japonii, ale również we Francji i Włoszech. Poniżej link do strony internetowej:
 
  
Wielu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w spotkaniu, które miało formę Q&A i odbyło się przez ZOOM. Uczestnicy wyszli z rozmowy bogatsi o mnóstwo cennych rad.
Poniżej link do wywiadu:
 
 
Przepięknie dziękujemy Panu Mateuszowi Urbanowiczowi za poświęcony czas i wspaniałe spotkanie. 
 

Odnowienie Letniego Szkolnego Wyjazdu do Japonii!

Z przyjemnością informujemy, że nasz tradycyjny, coroczny wyjazd szkolny do Japonii wraca do oferty po trzech latach zawieszenia spowodowanego pandemią! Uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić okolicę Tokio oraz doświadczyć prawdziwie japońskiej kultury uczęszczając na zajęcia w szkole języka japońskiego w Centrum Tokio (Ikebukuro). Wyjazd będzie trwał trzy tygodnie. Nie możemy się już doczekać owocnego lata!
W kolejnym roku również mamy w planach szkolny wyjazd do Japonii. Spotkanie informacyjne odbędzie się jesienią wyłącznie dla uczniów roku szkolnego 2023/2024. Zostań naszym kursantem już od najbliższych wakacji i przeżyj z nami wspaniałą przygodę w Japonii! Informacja dotycząca nowego naboru będzie dostępna już wkrótce na stronie szkoły! Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.
 
Mega bit
 

Kurs wakacyjny dla początkujących - lato 2023

Zapraszamy serdecznie na przygodę z językiem japońskim. 

Kotonoha

Kontakt

tel. +48 881 425 303
E-mail: kotonoha@kotonoha.pl

Miejsce prowadzenia zajęć:
ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.