Wywiad z Panem Mateuszem Urbanowiczem

W naszej szkole odbyło się spotkanie ze słynnym rysownikiem Panem Mateuszem Urbanowiczem, który na co dzień mieszka w Japonii. Dotychczas Pan Mateusz brał udział w różnych projektach, na przykład współpracował przy tworzeniu filmu pt. "Twoje imię" z japońskim reżyserem filmowym i animatorem Makoto Shinkaiem. 
 
Jest autorem licznych albumów i komiksów, w których dzieli się z odbiorcą zapierającymi dech w piersiach akwarelami, przedstawiającymi malownicze krajobrazy Japonii. Jego prace można było oglądać na wystawach nie tylko w Japonii, ale również we Francji i Włoszech. Poniżej link do strony internetowej:
 
  
Wielu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w spotkaniu, które miało formę Q&A i odbyło się przez ZOOM. Uczestnicy wyszli z rozmowy bogatsi o mnóstwo cennych rad.
Poniżej link do wywiadu:
 
 
Przepięknie dziękujemy Panu Mateuszowi Urbanowiczowi za poświęcony czas i wspaniałe spotkanie. 
 
Kotonoha

Kontakt

Tel: +48 881 425 303
E-mail:

Miejsce prowadzenia zajęć:
ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Polityka cookies